مرکز آموزش های غیر حضوری

کلاسداری - تاریخ شروع و تذکرات کلاس های رفع اشکال برخط نیمسال اول 1400-99

شناسه خبر : 98475

1399/09/01

تعداد بازدید : 805

 بسمه تعالی

تاریخ شروع  و تذکرات کلاس های رفع اشکال برخط نیمسال اول 1400-99


1.کلاسهای برخط رفع اشکال پس از مطالعه متون درسی و یا پس از گذرندان بسته های آموزشی طلاب در سامانه برگزار خواهد شد.
2.تعداد کلاسهای رفع اشکال بسیار محدود و صرفا جهت پاسخگویی به ابهامات و یا سوالات احتمالی طلاب می باشد.
3.طلاب ارجمند حتما قبل از شروع کلاسها، نرم افزارهای مورد نیاز (نرم افزار دستیار طلبه- که در سامانه بارگزاری شده) را در سیستم خود نصب نمایند تا در حین ورود به کلاس با مشکل مواجه نشوند. در صورت داشتن مشکل فنی، در انجمن فنی مطرح بفرمایید ویا با واحد فنی در ارتباط باشند.
4.در صورتی که در جلسات اول تعداد شرکت کنندگان در کلاس به حد نصاب نرسد، جلسات بعدی کلاس برگزار نخواهد شد.
5.کلیه کلاسهای برخط رفع اشکال در هر هفته و طبق ساعات اعلام شده در برنامه کلاسی برگزار خواهد شد.
6.ورود به کلاسهای برخط در ساعاتی خارج از ساعات اعلام شده ممکن نخواهد بود و طلاب در خارج از این ساعات می توانند به کلاسهای ضبط شده قبلی مراجعه نمایند..
7.در صورتی که طلاب تمایل به برگزاری کلاس رفع اشکال بیشتر برای درس خاصی و یا دروسی غیر از دروس اعلام شده در برنامه کلاسی داشته باشند، می بایست درخواست خود را در گروه  کلاسهای برخط رفع اشکال  با ذکر نام درس و سطح و گرایش به ثبت برسانند .

8.جهت مشاهده کلیه اطلاعیه های: خصوصی  کلاسهای رفع اشکال هر درس به  تالار اخبار درس مربوطه و جهت مشاهده اطلاعیه های عمومی فقط به : http://vu.whc.ir/ بخش امور آموزش > سطح و رشته مورد نظر > کلاسهای برخط رفع اشکال مراجعه فرمایید.

تذکر:
1.سوالات خود در خصوص کلاسهای رفع اشکال را از طریق کوثرنت > گروه کلاسهای برخط رفع اشکال مطرح و پاسخ آن را از همان گروه دریافت فرمایید.
2.برنامه کلاسهای آموزشی تدریس با برنامه کلاسهای رفع اشکال متفاوت می باشد. هرگونه سوال در مورد کلاسهای برخط تدریس را در گروه محتوای دروس مطرح نمایید.
3.نمره فعالیت کلاسی طلاب مجازی بر اساس شرکت در بسته های آموزشی (اسکورمها) می باشد. جهت پیگیری نمره فعالیت کلاسی و اسکورمها آن را در گروه فنی مطرح نمایید.
4.زمان شروع  کلاسهای رفع اشکال از شنبه مورخ 1 آذر 1399 خواهد بود.