مركز آموزش هاي غير حضوري:

بيانيه مرکز آموزش های غیرحضوری به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی"رضوان الله تعالی علیه"

شناسه خبر : 87315

1398/10/17

تعداد بازدید : 211

بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیمِ.
إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ. نَحنُ أَولِياؤُكُم فِي الحَياةِ الدُّنيا وَفِي الآخِرَةِ
الهی ! سینه های سوخته و دیدگان پر آب به درگاه بلند تو بر غم جانکاه از مصیبتی که هرگز فراموش نخواهد شد. پروردگارا ! او را به آرزوی دیرینه اش که همانا لقای تو با تن پوشی به رنگ شهادت بود رساندی، ما را نیز به آرزوی خود برسان.
ملت سربلند ایران بار دیگر ستاره پرفروغی را برای روشنایی بخشی راه توحید و اسلام عزیز تقدیم ملتهای آزاده جهان و انسانهای حق طلب نمود. حاج قاسم سلیمانی نه متعلق به یک ملت و یک تاریخ، که متعلق به ملتهای جهان و تاریخ ها است.ای آرزوی آرزومندان ! ما با آه و اندوه بر این شهیدِ از تبار حسینیان، به تو تقرب می جوییم
حاج قاسم سلیمانی عبد صالح خدا، شیر بیشه رشادت و دلاوری و یاور رهبری و امت درایستادگی مقابل ستمگران جهانی چون کوهی استوار و در دلدادگی و دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت صلوات الله  علیهم اجمعین و حقوق مظلومان و ستمدیگان به وسعت یک امت بود   به نصرت الهی و یاری حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا انتقامی خواهیم گرفت که چون صاعقه ای بر جان و آرامش و آسایش مستکبران ددمنش به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل صهیونیست فروخواهد افتاد و آنگاه پشیمانی برای آنها سودی نخواهد بخشید. . ای منتقم وعده تو در گرفتن انتقام سخت تخلف ناپذیر است. انتقامی که در ازای یک ملت گرفته می شود.
طلاب مرکز آموزشهای غیرحضوری حوزه های علمیه خواهران این ضایعه بزرگ را به امام زمان حجت بن الحسن المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و به مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت ایران و همه آزادگان جهان تسلیت عرض می نماید و گوش به فرمان رهبر خبیر و عزت آفرین خود در راه دفاع از شرافت و عظمت انقلاب اسلامی ایران جان برکف ایستاده است.