مركز آموزش هاي غير حضوري:

اطلاعیه کلاسهای برخط رفع اشکال

شناسه خبر : 75032

1397/12/28

تعداد بازدید : 2141

 
تاریخ شروع  و تذکرات کلاسهای رفع اشکال برخط نیمسال دوم 98-1397
 
جهت پیش بینی های لازم  به اطلاع طلاب گرامی می رساند:
شروع  کلاسهای رفع اشکال برخط نیمسال دوم تحصیلی 98-1397 از تاریخ 1398/01/20 و تا تاریخ 1398/03/21 ادامه خواهد داشت.
 
1. کلاسها فقط در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد طلاب برگزار خواهد شد (10 نفر)
2. در صورتی که در جلسات اول تعداد شرکت کنندگان در کلاس به حد نصاب نرسد، جلسات بعدی کلاس برگزار نخواهد شد.
3. کلیه کلاسهای برخط رفع اشکال در هر هفته و طبق ساعات اعلام شده در برنامه کلاسی برگزار خواهد شد.
4. ورود به این کلاسها در ساعاتی خارج از ساعات اعلام شده ممکن نخواهد بود و طلاب در خارج از این ساعات می توانند به کلاسهای ضبط شده قبلی مراجعه نمایند.
5. .طلاب ارجمند حتما قبل از شروع کلاسها، نرم افزارهای مورد نیاز (که در سامانه بارگزاری شده) را با استفاده از راهنماهای موجود در سیستم خود نصب نمایند تا در حین ورود به کلاس با مشکل مواجه نشوند. در صورت داشتن مشکل فنی با واحد فنی در ارتباط باشند.
6. در صورتی که طلاب تمایل به برگزاری کلاس رفع اشکال بیشتر برای درس خاصی و یا دروسی غیر از دروس اعلام شده در برنامه کلاسی داشته باشند، می بایست درخواست خود را در گروه  کلاسهای برخط رفع اشکال  با ذکر نام درس و سطح و گرایش به ثبت برسانند .
7. جهت مشاهده کلیه اطلاعیه های: خصوصی  کلاسهای رفع اشکال هر درس به  تالار اخبار درس مربوطه و جهت مشاهده اطلاعیه های عمومی فقط به : http://vu.whc.ir بخش امور آموزش > سطح و رشته مورد نظر > کلاسهای برخط رفع اشکال مراجعه فرمایید.
 
تذکر:
1. سوالات خود در خصوص کلاسهای رفع اشکال را از طریق کوثرنت > گروه کلاسهای برخط رفع اشکال مطرح و پاسخ آن را از همان گروه دریافت فرمایید.
2. برنامه کلاسهای آموزشی تدریس با برنامه کلاسهای رفع اشکال متفاوت می باشد. هرگونه سوال در مورد کلاسهای برخط تدریس را در گروه محتوای دروس مطرح نمایید.
3. نمره فعالیت کلاسی طلاب مجازی بر اساس شرکت در بسته های آموزشی (اسکورمها) می باشد.