مركز آموزش هاي غير حضوري:

اطلاعيه شماره 1: زمان تایید نهایی نمرات نیمسال اول و مشكلات سامانه آموزش در انتخاب واحد و حوزه امتحاني

شناسه خبر : 72529

1397/11/18

تعداد بازدید : 3275


با سلام و احترام
به اطلاع طلاب گرامی می رساند:
1. مطابق تقویم تحصیلی، زمان تایید نهایی نمرات نیمسال اول، مورخ 1397/11/18 اعلام شده بود، که بعلت تغییرات ایجاد شده در سامانه جدید آموزش و عدم امکان ثبت غیبت های موجه میانی و پایانی ، این امر با تاخیر صورت خواهد گرفت. هرچند طلاب محترم هم اکنون نیز امکان مشاهده ریز نمرات خود را بصورت نهایی نشده در پرتال طلبه دارند. درصورت ثبت و تایید شدن کلیه نمرات، این امر به اطلاع طلاب خواهد رسید، بنابراین طلابی که غیبت آن موجه می‌باشد و نمرات آنها صفر شده نیز مطلع باشند که این نمرات نهایی نیست و هنوز غیبت های موجه ثبت نشده است.
2. مطابق تقویم تحصیلی ،زمان تعیین حوزه امتحان کتبی و شفاهی نیز ،همزمان با زمان انتخاب واحد طلاب تعیین شده بود که این امر نیز بعلت فراهم نشدن زیر ساخت سامانه توسط  معاونت محترم آموزش ، به زمان دیگری که متعاقبا اعلام خواهد شد موکول شده است.
3. با توجه وضعیت سامانه آموزش ممکن است در انتخاب واحد با مشکلی روبرو شوید در این صورت جای نگرانی نیست لکن جهت پیگیری حتما مشکل خود را در گروه خدمات آموزشی بنویسید و جهت رفع اشکال پس از پایان تعطیلات روز چهارشنبه 1397/11/24 به سامانه مراجعه فرمایید.
در پناه حق موفق و موید باشید.
 

عضویت در خبرنامه