مركز آموزش هاي غير حضوري:

شرایط اخذ مجوز شرکت در امتحان، نمره فعاليت و تذکرات مهم امتحانات پایان نيمسال دوم 96-97

شناسه خبر : 61268

1397/03/22

تعداد بازدید : 5008

 

اخذ مجوز شرکت در امتحان و نمره فعاليت

به اطلاع كليه طلاب محترم غير حضوري مي رساند:

1- مجوز شرکت در امتحان براي هر درس، ساعت 12 ظهر دو روز قبل از امتحان داده می شود(روز هاي تعطيل و غير تعطيل تفاوتي ندارند) و پس از آن مجوزی داده نخواهد شد، لذا لازم است طلاب محترم سعي فرمايند تا قبل از ساعت مذكور جهت اخذ مجوز شرکت در امتحان به ميزان لازم (حداقل 70 درصد) در جلسات اسكورم شركت فرمايند.

2-  اسامي طلابي كه موفق به اخذ مجوز شرکت در امتحان شده اند، ساعت 12 ظهر یک روز قبل از امتحان در سامانه آموزش مجازي در هر درس براي طلاب همان درس ، اعلام مي گردد.

3- اخذ نمره فعاليت كلاسي هر درس بستگي به ميزان شركت در اسكورم ها دارد (80 درصد يك سوم نمره، 90 درصد دو سوم نمره، 100 درصد نمره كامل) و فرصت آن نيز همان فرصت فوق الذكر خواهد بود.

4- طلاب مكاتبه اي جهت شركت در امتحان پايان نميسال جاري نياز به مجوز ندارند و نمره فعاليت كلاسي براي طلاب مكاتبه اي با سوالات اضافه نسبت به طلاب مجازي جبران مي گردد.


کارت ورود به جلسه آزمون و تذکرات مهم امتحانات پایان نيمسال دوم 96-97 :

1- کارت ورود به جلسه آزمون، عبارت است از مشخصات طلبه، نام حوزه امتحانی، جدول و تاریخ دروس امتحانی

2- برای ورود به جلسه آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون و کارت ملی ، الزامی می باشد.

3- جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، از "طریق کوثرنت-> ورود به سامانه ها-> آموزش- > چاپ کارت امتحانی" اقدام نمایید.

4- به هیچ وجه کارت ورود به جلسه آزمون، به معنای داشتن مجوز امتحان نیست، بلکه اخذ مجوز شرکت در امتحان منوط به دو شرط می باشد:
الف) گذراندن حد نصاب اسکورم ها
ب) انتخاب حوزه آزمون

5-در روز امتحان توجه داشته باشید که مشخصات شما و دروس امتحانی شما بر روی برگه سوالات و پاسخنامه درج شده است، لذا پس از گرفتن برگه سوال امتحان ، و برگه پاسخنامه ، بررسی فرمایید که برگه متعلق به خود شما باشد.

6- در خواست غیبت موجه فقط از تاریخ  1397/03/28  الی 1397/04/15  در "سامانه کوثرنت-> ورود به سامانه ها-> آموزش-> ثبت درخواست-> موجه کردن غیبت امتحان پایان ترم" فعال می باشد. متقاضیان فقط در همین مهلت و از همین طریق می توانند غیبت های خود را موجه نمایند.

7- اعتراض به نمره کتبی آزمون:
الف) نمرات آزمون به مرور اعلام می گردد و در "سامانه کوثرنت-> ورود به سامانه ها-> آموزش-> اطلاعیه نمرات" قابل مشاهده است.
ب) اعتراض به نمره کتبی فقط یک مرتبه ممکن می باشد.
ج) اعتراض پس از ثبت نمره امکان پذیر خواهد بود.
د) مهلت اعتراض به نمره کتبی تا سه روز بعد از اعلام نمره مي باشد.
ه) برای اعتراض به نمره کتبی از طریق "سامانه کوثرنت-> ورود به سامانه ها-> آموزش-> ثبت درخواست-> تجدید نظر پایان ترم" اقدام فرمایید.
و) پس از پاسخ مرکز آموزش های غیرحضوری به اعتراض نمره، امکان هیچگونه تغییری در نمره وجود نخواهد داشت.
ز) توجه داشته باشید، در سیر اعلام تدریجی نمرات، افرادی که هنوز برگه آن ها تصحیح نشده است، مقابل دروس آن ها نمره صفر قرار خواهد داشت، لذا خواهشمند است تا ثبت کامل نمرات از اعتراض در سامانه و یا انجمن و یا تماس تلفنی خودداری فرمایید. بدیهی است، پایان مراحل اعلام نمرات به اطلاع خواهد رسید و پس از آن نسبت به نمره صفر، عدم ثبت نمره و غیبت موجه اعتراض فرمایید.

8- طلاب غیر حضوری که مهمان تحصیلی مدارس حضوری شده اند مشمول این اطلاعیه نیستند و در همان حوزه ای که به عنوان مهمان معرفی شده اند امتحان خواهند داد.

9- از آنجایی که تصحیح اوراق توسط نرم افزار صورت می گیرد، باید گزینه های انتخاب شده در پاسخنامه را کاملا پر نمایید، در غیر اینصورت نرم افزار تصحیح اوراق قادر به خواندن جواب نخواهد بود و مسئولیت آن به عهده خود طلبه خواهد بود و به هیچ وجه در این زمینه امکان تغییر وجود ندارد.

عضویت در خبرنامه