مركز آموزش هاي غير حضوري:

صدور مجوز ورود به امتحان، نمره فعاليت و تذکرات مهم امتحانات پایان نيمسال 96-97

شناسه خبر : 53983

1396/10/09

تعداد بازدید : 6281

صدور مجوز ورود به امتحان و نمره فعاليت

به اطلاع كليه طلاب محترم غير حضوري مي رساند:

1- مجوز ورود به امتحان براي هر درس، ساعت 12 ظهر دو روز قبل از امتحان صادر مي گردد(روز هاي تعطيل و غير تعطيل تفاوتي ندارند) و پس از آن مجوز جديدي صادر نخواهد شد، لذا لازم است طلاب محترم سعي فرمايند تا قبل از ساعت مذكور جهت اخذ مجوز امتحان به ميزان لازم (حداقل 70 درصد) در جلسات اسكورم شركت فرمايند.

2-  اسامي طلابي كه موفق به اخذ مجوز امتحان شده اند، ساعت 12 ظهر روز قبل از امتحان در سامانه آموزش مجازي در هر درس براي طلاب همان درس ، اعلام مي گردد.

3- اخذ نمره فعاليت كلاسي هر درس بستگي به ميزان شركت در اسكورم ها دارد (80 درصد يك سوم نمره، 90 درصد دو سوم نمره، 100 درصد نمره كامل) و فرصت آن نيز همان فرصت فوق الذكر خواهد بود.

4-  طلاب مكاتبه اي جهت شركت در امتحان پايان نميسال جاري نياز به مجوز ندارند و نمره فعاليت كلاسي براي طلاب مكاتبه اي با سوالات اضافه نسبت به طلاب مجازي جبران مي گردد.

 

برگه ورود به جلسه امتحان و تذکرات مهم امتحانات پایان نيمسال 95-96 :

1- برای ورود به جلسه امتحان همراه داشتن برگه ورود به جلسه و کارت ملی ، الزامی می باشد.

2 - جهت دریافت برگه ورود به جلسه ، از طریق کوثرنت-> پرتال آموزش (طلبه) - > چاپ کارت امتحانی  اقدام نمایند

3- به هیچ وجه برگه ورود به جلسه آزمون، به معنای داشتن مجوز امتحان نیست، بلکه اخذ مجوز امتحان منوط به دو شرط می باشد:

  • الف) گذراندن حد نصاب اسکورم ها
  • ب) انتخاب حوزه آزمون

4- توجه داشته باشید که مشخصات شما و دروس امتحانی شما بر روی برگه سوالات و پاسخنامه درج شده است، لذا پس از گرفتن برگه سوال امتحان ، و برگه پاسخنامه ، بررسی فرمایید که برگه متعلق به خود شما باشد.

5- در خواست غیبت موجه فقط از زمان  1396/10/16 تا 1396/11/04  در سامانه کوثرنت-> پرتال آموزش(طلبه)-> موجه کردن غیبت امتحان پیان ترم فعال می باشد. متقاضیان فقط در همین مهلت و از همین طریق می توانند غیبت های خود را موجه نمایند.

6- اعتراض به نمره کتبی آزمون:

  • الف) اعتراض به نمره کتبی فقط یک مرتبه ممکن می باشد.
  • ب) اعتراض پس از ثبت نمره امکان پذیر خواهد بود.
  • ج) مهلت اعتراض به نمره کتبی تا تاریخ 1396/11/04 از طريقي كه متعاقبا اعلام مي گردد، فعال مي باشد.
  • د) پس از پاسخ مرکز آموزش های غیرحضوری به اعتراض نمره، امکان هیچگونه تغییری در نمره وجود نخواهد داشت.

7- طلاب مهمان تحصیلی ، در همان حوزه ای که به عنوان مهمان معرفی شده اند امتحان خواهند داد و مشمول کارت ورود به جلسه،  تعیین حوزه امتحانی، سربرگ سوال و پاسخنامه و غیره نمی باشند.

8 از آنجایی که تصحیح اوراق توسط نرم افزار صورت می گیرد، باید گزینه های انتخاب شده در پاسخنامه را کاملا پر نمایید، در غیر اینصورت نرم افزار تصحیح اوراق قادر به خواندن جواب نخواهد بود و مسئولیت آن به عهده خود طلبه خواهد بود و به هیچ وجه در این زمینه امکان تغییر وجود ندارد.

عضویت در خبرنامه