مركز آموزش هاي غير حضوري:

گزارش جلسه توجيهي 29 مهر ماه

شناسه خبر : 49678

1396/08/02

تعداد بازدید : 889

گزارش جلسه توجيهي 29 مهر ماه
دومین جلسه توجيهي طلاب با حضور رياست محترم مركز آموزش هاي غيرحضوري در تاریخ 29/07/96 راس ساعت 13 برگزار شد. پس از عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اهل بیت(ع) نکاتی به شرح زیر مطرح گردیده و به اطلاع طلاب شرکت کننده رسید...

 

1.طلاب محترم توجه داشته باشند دروسی که هنوز جلسات اسكورم شان تكميل نشده است ، وضعیت آن ها در درس مربوطه ، به اطلاع طلاب رسیده است، طلاب محترم دقت داشته باشند و زمان را مدیریت کنند، دروسی که بارگذاری شده اند را زودتر مطالعه کنند تا بعدا دچار کمبود زمان نشوند.
2.زمان حذف و اضافه تمدید شد و طلاب موفق به اخذ دروس مورد نظر خود شدند.
3.مشکلاتی که باعث نارسایی در اعلام نمرات شده است تحت عنوان نمرات ارتقایی، که باعث شد طلاب محترم در اخذ واحد مشکل داشته باشند، مربوط به معاونت های دیگر مرکز مدیریت است و از عهده مركز آموزش هاي غير حضوري خارج می باشد، تلاش مرکز آموزشهای غیر حضوری براین است که مشکل مربوط به نمرات ارتقایی را حل نموده و مشکل انتخاب واحد را برطرف نماید.
4.اطلاعیه مربوط به کلاسهای رفع اشکال بارگذاری شده است و طلاب مکاتبه ای که مخاطب خاص این کلاس ها هستند باید دقت کافی را در استفاده از این کلاسها داشته باشند.
5.امتحانات شفاهی بزودی برگزار خواهد شد و اطلاع رسانی در رابطه با جزئیات امتحانات شفاهی به اطلاع طلاب محترم خواهد رسید.
6.طلابی که امتحان شفاهی دارند باید از تاریخ 1396/08/02 لغایت 1396/08/05 نسبت به تکمیل کاربرگ مربوطه و ثبت مشخصات خود اقدام نمایند.
7.آزمون برخط شفاهی از تاریخ 1396/08/10 لغایت 1396/08/14 و آزمون حضوری شفاهی از تاریخ 1396/08/15 لغایت 1396/08/25 برگزار خواهد شد.
8.امتحانات شفاهی به دو صورت مجازی یا برخط (توسط مرکز آموزشهای غیرحضوری و از طریق فضای مجازی)و به صورت حضوری (توسط مدارس) برگزار خواهد شد.
9.افرادی که قصد دارند به صورت حضوری امتحان دهند ، مدرسه موردنظر را باید در کاربرگ مربوطه انتخاب کنند.
10.در صورت انتخاب امتحان شفاهی به صورت مجازی(برخط) طلاب محترم باید امکانات لازم را فراهم آورند.(کامپیوتر یا لپ تاپ،وب کم،میکروفون و اینترنت با سرعت مناسب)
11.توصیه می شود در صورتیکه برای طلاب محترم امکان دارد و به لحاظ امکانات مشکلی وجود ندارد امتحانات شفاهی را به صورت مجازی و برخط انجام دهید.
12.پس از انجام امتحان شفاهی به صورت مجازي(برخط) نتیجه امتحان بلافاصله اعلام خواهد شد.
13.در صورتیکه طلبه ای موفق به انجام امتحان شفاهی به صورت مجازی نشود ،جای نگرانی وجود ندارد، مرکز آموزشهای غیرحضوری طلبه را به مدرسه جهت انجام امتحان حضوری معرفی خواهد کرد.
14.تست فنی جهت چک کردن سیستم ،وب کم و میکروفون طلاب محترم توسط کارشناس فنی مرکز آموزشهای غیرحضوری انجام می شود تا از مشکلات فنی در حین امتحان شفاهی جلوگیری گردد.
15.امتحانات شفاهی مجازي(برخط) توسط اساتید خانم به همراه یک کارشناس خانم برگزار می گردد.
16.جدول دروسی که شامل امتحانات شفاهی می باشند به همراه محدوده امتحان در سامانه قرار گرفته است .
17.چند درس از دروس سطح دو نیز شامل امتحان شفاهی میباشد. لذا از طلاب درخواست می شود به سامانه مراجعه کرده و موارد لازم را مطالعه نمایند.
18.تاریخ امتحانات میانترم بزودی مشخص خواهد شد و تقویم مربوطه ارائه خواهد شد.
19.تاکید می شود طلاب محترم در مهلت های مقرر به سامانه مراجعه نموده و کارهای خود را به موقع انجام دهند.

 

جهت مشاهده آنلاين جلسه ضبط شده، به صفحه خانگي سامانه آموزش مجازي، دروس من-> امور عمومي->جلسات توجيهي مركز آموزش هاي غير حضوري مراجعه فرماييد.

عضویت در خبرنامه