مرکز آموزش های غیر حضوری

فراخوان پانزدهمین جشنواره علامه حلی

شناسه خبر : 134213

1402/03/02

تعداد بازدید : 38فراخوان پانزدهمین جشنواره علامه حلی(ره) ویژه بررسی آثار پژوهشی طلاب خواهر و برادر حوزه‌های علمیه سراسر کشور آغاز شد.

به اطلاع طلاب گرامی می رساند:

 طلاب جوان (زیر ۳۵ سال) حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر کشور [متولدین اول فروردین ۱۳۶۷ و مابعد آن] تا پایان روز یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ فرصت دارند فرایند ثبت‌نام در این جشنواره را تکمیل کنند.

همچنین، اساتید حوزه‌های علمیه منوط به داشتن شرط سنی زیر ۵۰ سال [متولدین اول فروردین ۱۳۵۲ و ما بعد آن] و داشتن کد استادی در حوزه‌های علمیه برادران در سال جاری یا مجوز تدریس در حوزه‌های علمیه خواهران و جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در سال جاری می‌توانند در بخش اساتید این جشنواره شرکت نمایند.

آثار ارسالی می‌بایست در یکی گروه‌های علمی ده‌گانه جشنواره شامل: «تفسیر و علوم قرآنی»، «علوم حدیث و درایه»، «کلام»، «اخلاق و تربیت»، «فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه و منطق»، «اصول فقه»، «تاریخ اسلام»، «ادبیات» و «علوم انسانیِ مرتبط با حوزه دین» و در قالب: «مقاله»، «کتاب»، «تحقیق پایانی سطح دو» و «پایان‌نامه سطح سه حوزه یا کارشناسی ارشد دانشگاهی طلاب» باشد.

«نقش حوزه‌های علمیه در راهبردهای فرهنگ عمومی و دین‌داری جامعه» به عنوان موضوع بخش ویژه جشنواره پانزدهم است و افرادی که در این موضوع آثار خود را به جشنواره ارسال نمایند از ۵ امتیاز ویژه در ارزیابی آثار و در صورت برگزیده شدن، معادل ۱,۵ برابر جوایز منتخبین بخش عادی جشنواره بهره‌مند خواهند شد.

ثبت‌نام همه طلاب خواهر و برادر سراسر کشور از طریق سامانه پیشخوان برخط خدمات حوزه‌های علمیه به نشانی http://login.ismc.ir/?refurl=http://ssmp.ismc.ir انجام پذیر است.