مرکز آموزشهای غیر حضوری

تقویم برگزاری جلسات توجیهی در نیم‌سال دوم 401 ـ 400(اصلاحیه)

شناسه خبر : 120000

1400/12/02

تعداد بازدید : 1257

تقویم برگزاری جلسات توجیهی در نیم‌سال دوم 401 ـ 400(اصلاحیه)
جلسات توجیهی برخط با موضوعات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی ـ تربیتی در ساعتی مشخص از ایام هفته و با موضوع اعلام‌شده، با حضور مسؤولان مرکز آموزش‌های غیرحضوری و طلاب محترم برگزار می‌گردد.

 

قابل توجه طلاب محترم مرکز آموزش‌های غیرحضوری

نظر به اهمیت تعامل و ارتباط دوسویه میان طلاب محترم و واحدهای مختلف اداری مرکز، و با توجه به نتایج ارزشمندی که در نیم‌سال اول به‌دست آمد، در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 401 ـ 400 نیز جلسات برخط توجیهی با موضوعات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی ـ تربیتی به صورت منظم برگزار می‌گردد.
بدین منظور، جلسات توجیهی برخط، در روز و ساعتی مشخص از ایام هفته و با موضوع اعلام‌شده، همراه با ایجاد فرصت تبیین موضوعات از سوی مسؤولان ذی‌ربط و نیز پرسش و پاسخ برنامه‌ریزی شده است. این جلسات در روزهای سه‌شنبه تشکیل می‌گردد (به‌جز دو جلسه) و با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور، در فصل زمستان از ساعت 12:45 تا 14:00 و در فصل بهار از ساعت 11:30 تا 13:00 برگزار می‌شود.

از طلاب محترم انتظار می‌رود با حضور منظم و فعال در جلسات، زمینه استفاده حداکثری از فرصت ایجادشده و نیز استمرار این قبیل برنامه‌های تعاملی را فراهم سازند.
علاوه بر این اطلاعیه، پیش از برگزاری هر جلسه، جزئیات بیشتر برنامه و تغییرات احتمالی به اطلاع خواهد رسید.

** لازم به ذکر است در اصلاحیه اطلاعیه، زمان شروع جلسات فصل زمستان ـ به‌دلیل تقارن با اذان ظهر ـ با 15 دقیقه تأخیر (12:45) شروع می‌شود.جهت دسترسی به جلسه توجیهی به آدرس ذیل مراجعه فرمایید:

سامانه آموزش مجازی ==> صفحه خانگی ==> دروس من ==> جلسات توجیهی

موفق و مؤید باشید.