مرکز آموزشهای غیرحضوری

تالیف نخستین کتاب اسپانیولی در مرکز آموزشهای غیر حضوری

شناسه خبر : 109595

1400/04/27

تعداد بازدید : 124

کتاب «آموزش نماز به زبان اسپانیایی»  توسط خانم زهره رحمانی، دانش اموخته و زبان آموز مرکز آموزش های غیر حضوری، به زبان اسپانیایی ترجمه شده و به همت مرکز نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به زیور طبع آراسته شد.

اين اثر به ترجمه مبحث نماز با شرح تفصيلي انواع نماز، واجبات و مستحبات نماز، شرايط زمان، لباس و مكان جهت اداي نماز براساس كتاب آموزش فقه حجت الاسلام محمدحسين فلاح زاده پرداخته است.

کتاب «آموزش نماز به زبان اسپانیایی» که آموزش نماز به عنوان كاربرديترين مسئله فقهي را با ادبياتي ساده و قابل فهم بیان کرده برای هر تازه مسلمان اسپانيايي زبان بسیار کاربردی است به گونهای که به صورت روزانه با این مباحث سر و كار دارد.

موضوع آموزش نماز به زبان اسپانيايي براي اولين بار به عنوان موضوع پايان نامه سطح 3 رشته فقه و اصول در مركز آموزشهاي غيرحضوري حوزه خواهران قم به تصويب رسيد و به مدد الهي و حمايتهاي بيدريغ مسئولين و راهنمايي اساتيد بزرگوار در جلسه دفاعيه به كسب نمره عالي نائل شد و براي نشر و استفاده بيشتر در قالب كتاب چاپ شد.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب می توانند به سایت https://hajarpub.ir یا فروشگاه مرکز نشر هاجر واقع در قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران واحد 114 مراجعه کنند.