مرکز آموزشهای غیرحضوری

برگزاری جلسات بصیرت افزایی با موضوع انتخابات

شناسه خبر : 108196

1400/03/22

تعداد بازدید : 373

برگزاری جلسات بصیرت افزایی با موضوع انتخابات
ظام جمهوری اسلامی مقتدرانه در عرصه سیاست جهانی از ارزشهای انسانی در هر نقطه جهان دفاع خواهد کرد و در مقابل ظلم و ستم جهانخواران و مستکبران همچنان خواهد ایستاد. به حول قوه الهی روز جمعه ملت سربلند ایران با حضور شکوهمند خود در انتخابات بار دیگر سلطه طلبان ظالم جهانی را از نیل به اهداف طمع ورزانه خود مأیوس خواهد نمود. مرکز آموزش های غیرحضوری جهت حضور پرشور طلاب و مبلغین نشستهای انتخاباتی را در ایام زیر برگزاری می نماید...

امام خمینی (ره):

وصیت من به ملت شریف آن است که در تمام انتخاب، چه انتخابات رئیس جمهور و چه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و چه انتخابات خبرگان … در صحنه باشند، همه و همه مسئول سرنوشت کشور و اسلام می باشند؛ چه در نسل حاضر و چه در نسل های آتیه؛ و چه بسا که در بعض مقاطع، عدم حضور و مسامحه، گناهی باشد که در رأس گناهان کبیره است.

رهبر انقلاب اسلامی:

انتخابات در یک روز انجام می‌شود اما اثر آن تا چند سال باقی می‌ماند بنابراین با شرکت در انتخابات که متعلق به خود شما است، از خداوند برای رأی دادن به کسی که شایسته این مسئولیت است کمک بخواهید.


حضوری فعال، پرشور و آگاهانه در انتخابات روز جمعه 1400/3/28

نظام جمهوری اسلامی مقتدرانه در عرصه سیاست جهانی از ارزشهای انسانی در هر نقطه جهان دفاع خواهد کرد و در مقابل ظلم و ستم جهانخواران و مستکبران همچنان خواهد ایستاد.
به حول قوه الهی روز جمعه ملت سربلند ایران با حضور شکوهمند خود در انتخابات بار دیگر سلطه طلبان ظالم جهانی را از نیل به اهداف طمع ورزانه خود مأیوس خواهد نمود.
مرکز آموزش های غیرحضوری جهت حضور پرشور طلاب و مبلغین نشستهای انتخاباتی را در ایام زیر برگزاری می نماید و به ارائه مطلب و پرسش و پاسخ خواهد پرداخت. از کلیه طلاب جهت شرکت در این نشست و طرح مطالب خود دعوت بعمل می آید.

جلسات بصورت برخط، در "سامانه آموزش مجازی-> صفحه خانگی->دروس من->امور عمومی->جلسات توجيهی مركز آموزش های غير حضوری" برگزار می گردد.

 

سه شنبه ساعت 15.30- 14

چهارشنبه ساعت 15.30- 14

پنج شنبه ساعت 12-10تذکر: قبل از ورود به محیط جلسه می بایست نرم افزار های مورد نیاز از لینک پیوست، بررسی و نصب گردد.

لینک بررسی و نصب ابزار مورد نیاز جلسه آنلاین