مرکز آموزشهای غیرحضوری

برنامه ریزی آموزشی - تقویم تحصیلی نیمسال تابستان 400-99

شناسه خبر : 108037

1400/03/18

تعداد بازدید : 2996

بسمه تعالی

به اطلاع طلاب گرامی میرساند؛ جهت اطلاع از فعالیت های آموزشی نیمسال تابستان 400-99 به جدول تقویم تحصیلی مراجعه نموده و موارد ذیل را رعایت فرمایند:
 
1. طلابی که درخواست تغییر رشته دارند؛ لازم است مطابق تاریخ تعیین شده درخواست خود را از طریق : سامانه جامع اموزش > درخواستها> درخواست تغییر رشته ارسال نمایند؛ پیش از ارسال درخواست موارد ذیل مورد توجه واقع شود :

الف) موافقت مرکز آموزش های غیر حضوری

ب) مجاز بودن ادامه تحصيل متقاضي در رشته تحصيلي فعلي از نظر مقررات آموزشي

ج) گذراندن حداکثر 50 درصد از واحد های درسی رشته مبدا

د) موفقيت در آزمون مربوط به تغییر رشته مقصد

ه) دارا بودن شرايط اختصاصي پذيرش رشته مورد نظر

تبصره: در صورت داشتن معدل 16 به بالا در رشته مبدأ، شرط معدل پذيرش در رشته جديد لحاظ نمي‌شود.

تبصره: واحدهاي درسي گذرانده شده مطابق شرايط تطبيق، معادل‌سازي و پذيرفته مي‌شود.

2. طلابی که در نیمسال اول و دوم نمرات ایشان 10 تا کمتر از 12 شده است ؛ می توانند درخواست امتحان مجدد خود را از طریق :  سامانه جامع اموزش > درخواستها> درخواست نمره مجدد ارسال نمایند.

3. مطابق زمان انتخاب واحد ، در نیمسال تابستان از لیست دروس سبز رنگ ، طلاب مقطع سطح سه می توانند 4 واحد تابستانی و طلاب مقطع سطح دو نیمه حضوری 6 واحد تابستانی اخذ نمایند؛ با شرکت در جلسات اسکورم و گذراندن 70 درصد از جلسات در بازه زمانی تعیین شده مجوز امتحان صادر خواهد شد.

4. تقاضای تمدید سنوات و رفع مشروطی مطابق بازه زمانی با ارسال مستندات از طریق : سامانه جامع اموزش > درخواستها> درخواست تمدید سنوات و رفع مشروطی ارسال گردد ؛ پس از طرح در کمیسیون و دریافت نتیجه ؛ پاسخ درخواست طلبه (موافقت یا عدم موافقت) اعلام خواهد شد؛ و در صورت موافقت طلبه می تواند جهت نیمسال اول 401-400 انتخاب واحد نماید.

5. زمان درخواست تغییر شیوه تحصیل طی اطلاعیه متعاقبا اعلام خواهد شد.

6. جهت شرکت در امتحانات تعیین حوزه امتحان الزامی است.

 موفق و موید باشید.