مرکز آموزش های غیر حضوری

اطلاعيه انتخاب موضوع تحقيق

شناسه خبر : 104288

1399/12/06

تعداد بازدید : 291

 قابل توجه تمامی طلاب نیمه حضوری سطح دو و غیر حضوری سطح سه نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-99

موضوعات دروس تحقیقی در سامانه آموزش مجازی⬅ صفحه خانگی⬅ ماژول دروس من ⬅ کلیک عنوان درس ⬅ ارائه تحقیق، از تاریخ 99/12/02  قابل رویت و انتخاب است. طلاب گرامی جهت ثبت موضوع مورد نظرخود، نهایتا تا تاریخ 400/02/15 فرصت خواهند داشت تا به آدرس فوق مراجعه نمایند. با توجه به محدود بودن ظرفیت موضوعات و همچنین امکان ویرایش موضوع منتخب در محدوده مقرر، در اسرع وقت نسبت به انتخاب موضوع تحقیق اقدام نمایند.

مهلت ارسال تحقیقات بدون محاسبه تاخیر از تاریخ 400/02/25 تا تاریخ 400/03/05 می باشد.

ضمنا متذکر می گردد، سامانه جهت ارسال تحقیقات با محاسبه تاخیر (کسر نمره) از تاریخ 400/03/06 تا تاریخ 400/03/09 باز می‌باشد. زمان اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. طلاب گرامی ضمن مدیریت وقت خود از موکول نمودن ارسال تحقیقات به روزهای پایانی خودداری نمایند.

نکته 1 : کلیه طلاب گرامی در نظر داشته باشند که به هیچ گونه اعتراضی (موجه یا غیر موجه) مبنی بر عدم انتخاب موضوع و یا عدم ارسال تحقیق در زمانبندی اعلام شده ترتیب اثر داده نمی‌شود.

نکته 2:  شیوه نامه اختصاصی تحقیق هر درس و راهنمای پژوهشی هر گرایش بطور خاص، در قسمت ارائه تحقیق همان درس بارگذاری شده است. با دقت در توضیحاتی که در راهنمای درس درج شده و همچنین فایل های ذیل درس؛ متوجه نوع فعالیت پژوهشی دروس اعم از تحقیق، تکلیف یا کارعملی و كلاس كارگاهي خواهند شد.

نکته 3: یک نمره از ارزشیابی نهایی دروس کارگاهی، به حضور در 70 درصد از ساعات کارگاه اختصاص یافته است.

نکته4:  به طلاب سطح سه -ورودي هاي 97 به بعد- در تمامی گرایش ها توصیه می شود، دروس منبع یابی و مساله یابی،  طرحنامه نویسی، فیش نویسی و پردازش اطلاعات، مقاله نويسي و روش تدوین پایان نامه  را پس از گذراندن 60 واحد درسی انتخاب نموده  و همزمان طرح اجمالی و سپس طرح تفصیلی خود را طی آموزش های این دروس به تصویب برسانند تا به لطف خداوند بتوانند قدم هایی چشم گیر در راستای تدوین پایان نامه خود نیز بردارند. برای تحقیقات کلاسی این دروس، عنوان اختیاری قرار داده شده است تا طلاب در راستای این هدف با مشکلی روبه رو نشوند.

نکته 5: برای ورودی های 97 به بعد از طلاب سطح دو  نیز دروس منبع یابی، طرحنامه نویسی، فیش نویسی و مقاله نویسی در نظرگرفته شده است که اگر به ترتیب مذکور دروس انتخاب واحد گردد، در ارائه دو مقاله نهایی؛ کمک شایانی به طلاب خواهد شد. برای تحقیقات کلاسی این دروس نیز، عنوان اختیاری قرار داده شده است تا طلاب در راستای این هدف با مشکلی مواجه نگردند.

جهت مشاهده تقویم پژوهشی اینجا کلیک نمائید.

موفق و سربلند باشید.