همایش جوانان مدافع حریم ولایت در کربلا

شناسه نوشته : 18018

1395/02/01

تعداد بازدید : 416

همایش جوانان مدافع حریم ولایت در کربلا
همایش جوانان ولایی عراق با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از جوانان فعال در عرصه دفاع از حریم ولایت در کربلای معلی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانیbaghdad.icro.ir، با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق، همایش جوانان ولایی عراق با حضور  بیش از ۵۰۰ نفر از جوانان فعال در عرصه دفاع از حریم ولایت و با شرکت نمایندگان رایزنی فرهنگی در کربلای معلی برگزار شد. 
در ابتدای مراسم آیت‌الله سید‌مجتبی حسینی، نماینده مقام معظم رهبری در عراق طی سخنانی گفت: ولایت مستلزم تولی و تبری است و ولایت‌مداری باید به این دو اصل تکیه داشته باشد، اساس ولایت‌مداری بر اطاعت از ولی و رهبر استوار است. 
سپس سیدمحمد حیدری، دیگر سخنران همایش گفت: همانطوریکه اوایل انقلاب اسلامی ایران آیت‌الله شهید محمد باقر صدر گفتند در امام خمینی(ره) باید ذوب شویم همان‌گونه که ایشان در اسلام ذوب شد، اکنون نیز امام خامنه‌ای مکمل و ادامه‌دهنده مسیر امام(ره) است و از نظر فکری، فرهنگی، عقیدتی، دینی و سیاسی راه امام را ادامه می‌دهد. 
وی افزود: هرکس در راه خط ولایت نباشد از خط امت خارج شده و در بیراهه قدم گذاشته و از تحقق مصالح مردمی دور شده است، باید به فرامین امام خامنه‌ای گوش دهیم و فرمان رهبری را اطاعت کنیم. 
سخنران دیگر همایش شیخ مازن کربلایی بود که گفت: انشاءالله بعد از بسیج نظامی که در جبهه‌های جنگ وجود دارد، بسیج فرهنگی تحقق خواهد یافت.

عضویت در خبرنامه