مزین شدن «اعتکاف نیکان» به فرازهایی از صحيفه سجاديه

شناسه نوشته : 17885

1395/01/17

تعداد بازدید : 265

مزین شدن «اعتکاف نیکان» به فرازهایی از صحيفه سجاديه
کتاب «اعتکاف نیکان» به همت موسسه ایمان ماندگار ویژه ایام اعتکاف به صورت یک بسته کامل فرهنگی و کاربردی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، کتاب «اعتکاف نیکان» به همت موسسه ایمان ماندگار ویژه ایام اعتکاف به صورت یک بسته کامل فرهنگی و کاربردی  منتشر شد. اين كتاب با رويكردی تازه و با در نظر گرفتن پيشنهاد مقام معظم رهبری مبني بر انس معتكفين بر كتاب «صحيفه سجاديه» نگاشته شده است و سعی شده است تا آنجا که امکان دارد مطالب مزين به فرازهايی ازمناجات‌های عارفانه سيدالساجدين (ع) باشد.
در این کتاب معتکف با ضرورت سير الی الله، نياز به استاد و به طور خاص با مرحله اول سلوک يعنی «منزل يقظه» آشنا شده و به قدم زدن در اين وادی ترغيب می‌شود.
علاوه بر بیان پيشينه اعتكاف، فضيلت اعتكاف و فرمايشات بزرگان پيرامون اعتكاف در آخر اعمال عبادی ايام اعتكاف به انضمام احکام اعتکاف ویژه خوانندگان بیان شده است.
لازم به یادآوری این اثر پنجمین سال متوالی است که منتشر می‌شود اما ویژگی این اثر هر سال متناسب با مراسمی که برگزار شده است منتشر می‌شود.
گفتنی است این کتاب در 144 صفحه با شمارگان15هزار نسخه و به بهای65000 ریال روانه بازار نشر شده است.علاقه‌مندان برای تهیه این‌ کتاب می‌توانند با شماره‌های 021-77623526 و 09126270134 تماس بگیرند.

عضویت در خبرنامه