تبلیغ کالاهای ساخت ایران از سوی گروه جهادی طلاب

شناسه نوشته : 17643

1394/12/09

تعداد بازدید : 368

تبلیغ کالاهای ساخت ایران از سوی گروه جهادی طلاب
یک گروه جهادی با حضور طلاب و جوانان مومن انقلابی، در استان خراسان شمالی، به تبلیغ کالاهای ساخت ایران با ابزارها و شیوه های نوین فرهنگی می پردازد.

حجت الاسلام مهدی کاملی، عضو گروه جهادی فاطمیون در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» با اشاره به این که 90 درصد فعالیت طلاب و فضلای این گروه ناظر به امور فرهنگی است، ابراز داشت: با توجه به تاکید و دغدغه ای که مقام معظم رهبری نسبت به مصرف کالاهای وطنی دارند، یکی از برنامه های محوری ما، تبلیغ کالاهای ساخت داخل با سخنرانی و نیز بروشورهای فرهنگی و ... است که نسبتاً در سطح استان، به ویژه روستاها موفق بوده است.
وی افزود: البته ده درصد فعالیت های گروه ما مربوط به امور عمرانی و ساخت و آبادانی مناطق محروم و روستاهای دوراُفتاده است، با این حال اولویت ما انجام فعالیت های فرهنگی در در قالب آموزش قرآن، احکام، اعتقادات، مشکلات اعتقادی و شبهات و غیره آن هم ناظر به نیازهای روز جامعه می باشد.
این روحانی فعال در عرصه فرهنگی یادآور شد: به خصوص در زمینه آموزش و پرورش سعی کرده ایم نواقص را شناساییی کرده، با بهره گیری از ظرفیت خوب طلاب و دانشجویان در این گروه جهادی، راه کارهایی را ارایه و عملیاتی کنیم.
وی اضافه کرد: در این گروه حتی برخی معلمان و پزشکان نیز به ارایه خدمات تخصصی خود در مناطق محروم می پردازند که با استقبال بسیار زیاد اهالی روبرو بوده است.

عضویت در خبرنامه